Preklady z francúzštiny do slovenčiny, zo slovenčiny do francúzštiny a tlmočenie

Váš text preložím do francúzštiny alebo do slovenčiny rýchlo, profesionálne a kvalitne a za rozumnú cenu. Preložím pre Vás dokumenty zamerané na akúkoľvek oblasť: či už právo (civilné, trestné, obchodné), priemysel, ekonómiu, poľnohospodárstvo a i. Vyhotovený úradný preklad, opatrený prekladateľkou doložkou, si môžte prevziať osobne (okres Lučenec) alebo Vám ho expresne odošlem poštou. V prípade záujmu Vám preklad odošlem aj elektronicky.

Tlmočenie

Okrem prekladov z francúzskeho do slovenského jazyka a zo slovenského do francúzskeho jazyka ponúkam aj tlmočnícke služby v rôznych oblastiach: právo, ekológia, strojárstvo, automobilový priemysel, poľnohospodárstvo, vzdelávanie a i.

Mám záujem o preklad z francúzštiny do slovenčiny alebo zo slovenčiny do francúzštiny

Pokiaľ potrebujete preložiť text do francúzštiny alebo slovenčiny, kontaktujte ma. Pri telefonickom kontakte Vám cenovú ponuku pripravím okamžite, v prípade odoslania emailu do 24 hodín. Teším sa na spoluprácu!

  • Tel.: 0944 772 903
  • email: preklad.sulanova@gmail.com

Úradný prekladateľ francúzsky jazyk - PaedDr. Ingrid Šuľanová, MSc

Som úradnou prekladateľkou s dlhoročnými skúsenosťami vo vyhotovovaní úradných a neúradných prekladov z a do francúzštiny pre súdy, prokuratúry, štátne a európske inštitúcie. Mám množstvo spokojných klientov v rámci celého Slovenska, ako aj v zahraničí.